Język angielski

JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI

Zapraszamy dzieci w wieku 3-5, 6-8, 9-12 lat na fascynującą przygodę z językiem angielskim! Nasze kursy to:

  • starannie dobrane grupy i metody dla dzieci w określonym wieku
  • doświadczony lektor w pracy z dziećmi
  • szybkie efekty nauki

 

Metoda Play me dla 3-5 latków

 

Play me to zajęcia muzyczno – ruchowe po angielsku, które wykorzystują specjalne maty edukacyjne, dzięki którym dziecko szybko i efektywnie nauczy się nowego języka. Podczas zajęć dzieci bawią się na gumowych kartach obrazkowych, śpiewają piosenki i poznają wierszyki a przy pomocy tego uczą się nowego języka. Sukcesywnie poznają wiele słów, dzięki którym mogą budować całe zdania. Tak aktywny sposób  nauki wydłuża koncentrację nawet ruchliwego malucha.

Po każdych zajęciach uczeń otrzymuje od nas naklejkę, którą może umieścić nam specjalnym plakacie, otrzymanym w zestawie dla ucznia.

 

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI – bloki tematyczne

 

Podczas nauki dla najmłodszych za pomocą Play me realizujemy następujące bloki tematyczne:

 

POZIOM I:

ACTIVITIES
VEHICLES
FOOD
FARM
AFRICAN ANIMALS
CHRISTMAS
HOUSE
FAIRY TALES


POZIOM II:

CLOTHES
HOLIDAY
ROOMS
PUBLIC PLACES
JOBS
FRUIT
VEGETABLE
WEATHER


Zapraszamy!

 

TALKING KIDS

 

Talking Kids - czyli  język angielski dla grupy 6-8 i 9-12 latków!

 

Nauka dzieci poprzez opowiadanie historyjek, konwersacje, zadawanie pytań i opisywanie obrazków. Lekcja zawiera także specjalnie dobrane gry i zabawy językowe tak by maluchy czuły się znudzone!

Dzieci uczą się nie tylko słówek, ale praktycznego korzystania z języka, rozumienia i mówienia całymi zdaniami w języku angielskim już od najmłodszych lat!

Metoda nauki  Talking Kids dla dzieci opiera się na założeniach metod bezpośrednich. Przygotowany w podręcznikach materiał gramatyczny i słownictwo zostały dobrane i ułożone zgodnie ze standardami promowanymi przez Cambridge University Examination Syndicate.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]