Język niemiecki

NAUKA NIEMIECKIEGO DLA DZIECI


Zapraszamy na  kurs j. niemieckiego dla dzieci. 

Kursy dla dzieci prowadzimy metodą bezpośrednią, wymagającą od dzieci odpowiadania na pytania i rozmowy tylko w języku niemieckim! Bowiem od najmłodszych lat warto rozwijać w dzieciach umiejętność posługiwania się językiem obcym w mowie. Taką formę nauki uzupełniamy  o czytanie, rysowanie, gry oraz zabawy językowe. Zajęcia przebiegają w sposób dynamiczny i atrakcyjny, co pozwala na skupienie uwagi nawet ruchliwego malucha!

 

Pytania, zagadnienia językowe,  słownictwo oraz sposób wprowadzania materiału dopasowane są do wieku dzieci i ich indywidualnych potrzeb.  

 

Treść jest starannie uporządkowana i dobrana w sposób, który pozwala na osiągnięcie wysokich i szybkich postępów w nauce w krótkim czasie.

Lektorzy z profesjonalnym podejściem do najmłodszych prowadzają kilkulatków/kilkunastolatków w świat języka niemieckiego.

 

Kurs dla dzieci składa się z sześciu poziomów. 

Z nami nauka niemieckiego dla dzieci staje się przyjemnością.

 

 

Kilka słów o Deutsch für Kinder

 

Zajęcia z języka niemieckiego dla dzieci prowadzone w myśl metody bezpośredniej odbywają się wyłącznie w języku niemieckim, dzięki czemu język staje się bliski dzieciom, a przez to bardziej przyjazny i motywujący do aktywności! Kursy te to gwarancja szybkich efektów w nauce, w dynamiczny i atrakcyjny sposób, co pozwala na skupienie uwagi nawet ruchliwego malucha!

 

 

Na kursie języka niemieckiego dla dzieci w wieku szkolnym bazujemy na podręcznikach Deutsch für Kinder.

Nauka z tymi materiałami zapewnia:

  • praktyczne słownictwo,
  • odpowiednio dla dzieci wytłumaczoną gramatykę,
  • kolorowe ilustracje,
  • liczne rebusy i gry językowe,
  • prace domowe,
  • płytę CD z realizowanym materiałem

 

 

 

Z jakim językiem utożsamisz porządek, precyzję i profesjonalizm? Niemiecki – właśnie on sprawia, że uczysz się logicznych zasad budowania wypowiedzi, ale także zyskujesz kompetencje wysoko cenione w świecie biznesu. Zapewnij swojemu dziecku dobry start w przyszłość i zapisz je na kurs języka niemieckiego dla dzieci w Lingua Pro. Jako profesjonaliści pomożemy Twojemu dziecku poznać język niemiecki na najwyższym poziomie, zapewniając przy tym potrzebną w nauce bezstresową atmosferę!
Zapraszamy!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]