Kursy z opieką nad dzieckiem

Zapisy:  Prosimy o skorzystanie z Formularza w celu zapisania się na kurs. Z góry dziękujemy za skorzystanie z tej możliwości.

 

Jesteś mamą? - Mamy dla Ciebie świętną wiadomość.

 

Teraz możesz uczyć się języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, japońskiego lub chińskiego, również z tzw. native speaker'ami, a my w tym czasie profesjonalnie we współpracy z Animilandią zajmiemy się Twoim dzieckiem.

 

Kurs dla mam prowadzony jest  metodą bezpośrednią Direct, dzięki której ćwiczona jest przede wszystkim umiejętność mówienia oraz rozumienia ze słuchu. Zajęcia prowadzone są w grupach 4-7 osobowych.

Animacje kierowane są głównie do dzieci w wieku 1-4 lata, które będą uczestniczyły w licznych grach i zabawach z opiekunką lub opiekunem. Spotkania dla dzieci będą zawierały także elementy języka angielskiego!

 

Zajęcia przewidywane między godzinami 8.00 a 16.00.

Wszystkie nasze kursy odbywają się przy dobrej kawie, herbacie lub wodzie mineralnej.

Dzieci mogą się napić wody podczas zajęć, mamy również owoce i cukierki dla wszystkich. Grupa dzieci będzie liczyła od 4 do max.10 osób.  

 

Koszt kursu wynosi 240 zł/ m-c  zawierając: 4 spotkania językowe dla mam po 90 min. w grupie 4-7 osobowej oraz 90 min. animacji z językiem angielskim dla dzieci. (Przewidujemy drobną opłatę za opiekę nad kolejnym dzieckiem.)

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]