Język chiński

 

Kurs języka chińskiego 

 

Zajęcia są prowadzone przez Guan z Chin i Fu-lan z Tajwanu

Kursy z native speakerem to wysoka skuteczność, a także wiedza o kulturze i ciekawostki, których nie znajdziesz w podręcznikach!

 

 

Ponad 1,3 mld. ludzi używa j. chińskiego jako języka ojczystego. Także organizacja ONZ zawarła go na swojej liście 6 oficjalnych języków.
Język chiński występuje w wielu różnych formach i dialektach. W słownikach i translatorach można spotkać się z podziałem j. chińskiego na tradycyjny oraz uproszczony - różni się on głównie trudnością zapisywania znaków. To właśnie forma uproszczona używana jest najczęściej przez większośc populacji. Tradycyjne znaki stosowane są głównie w mediach i pismach formalnych. 


Nasze lektorki posiadają wiedzę na temat tradycyjnego języka chińskiego, jak i tego w uproszczonej wersji. Dzięki czemu mogą dostosować się do potrzeb grupy i przekazać potrzebny rodzaj wiedzy.
Kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym odbywa się w głównie w oparciu o uproszczoną formę, aby wiedza była bardziej przystępna, a efekty nauki szybciej widoczne. Na wyższych poziomach stopniowo można wprowadzać także tradycyjną formę i trudniejsze znaki. 
Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, szczególnie jeśli ktoś wybiera się do Chin czy Tajwanu.   

 

Na początku kursu skupiamy się na mówieniu i słuchaniu, co pozwala zapoznać się ze specyfiką języka i przełamać pierwsze bariery. Następnie stopniowo zostaną wprowadzone znaki alfabetu chińskiego, tak aby nauczyć się poprawnie czytać i pisać. Nasze lektorki prowadzą zajęcia aktywnie i przygotowują własne materiały, ćwiczenia i projekcje, które sprawiają, że nasze lekcje języka chińskiego są ciekawe i dopadowane do oczekiwań. 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i przyjdź na darmową lekcję pokazową. Przekonaj sie osobiście!

Filmy

Kadr z filmu na youtube - Czasowniki
Kadr z filmu na youtube - Czynności
Kadr z filmu na youtube - Liczby
Kadr z filmu na youtube - Miesiące
Kadr z filmu na youtube - Dni tygodnia
Kadr z filmu na youtube - Godziny
Kadr z filmu na youtube - Zaimki osobowe
Kadr z filmu na youtube - Kolory
Kadr z filmu na youtube -
Kadr z filmu na youtube - Chińskie słówka
Kadr z filmu na youtube - Wywiad z lektorką - Fu-lan Lee
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]