Guan Huang

Guan  Huang

Guan Huang

Chiny

Język

  • chiński

I am a Chinese from changsha, a city in middle part of China. I am a student major in piano performance, in academy of music in Bydgoszcz.

I started to teach Chinese because of a small talk with my polish friends. I found that my polish friends they know just a little bit about Chinese culture, but they’re curies about it, so I thought of spreading Chinese culture by teaching Chinese and I also want to be more integrated into polish culture. I’ve been living here for six years and began to teach Chinese three years ago, during these experience, I met a lot of people with different cultural background, I’m a teacher but also a student-I learned different ideas of languages and cultures. If you are interested in Chinese or any part of Chinese culture, I’m here to be your guide.

 

PL:
Jestem Chinką z Changsha w centrum Chin. Studiuję grę na fortepianie w Akademi Muzycznej w Bydgoszczy. Zaczęłam uczyć Chińskiego po krótkiej rozmowie z Polskimi przyjaciółmi. Dowiedziałam się, że chcieliby wiedzieć więcej o chińskiej kulturze i postanowiłam dzielić się tą wiedzą przez nauczanie chińskiego. Chce być także bardziej związana z polską kulturą.  Mieszkam w Polsce już od 6 lat, a uczę chińskiego od 3 lat. Poznałam w tym czasie wiele ludzi z różnych kultur. Jestem nauczycielem i jednocześnie uczniem, który poznaje różne spojrzenia na język i kulturę. Jeśli jesteś zainteresowany językiem chińskim lub chińską kulturą, jestem tutaj, aby Cię poprowadzić.

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]