Izabela Świątek

Izabela Świątek

Izabela Świątek

Polska

Język

  • japoński

?????! Jestem absolwentk? japonistyki na Uniwersytecie Miko?aja Kopernika w Toruniu.

 

 

 

Przez rok pracowałam w tradycyjnym hotelu w Hakone w Japonii. Przy okazji szlifowałam tam też swoje zdolności językowe, zwiedzałam Honsiu i Okinawę oraz pogłębiałam swoją wiedzę na temat tamtejszej kultury i historii. Języki obce to moja pasja i zawsze dokładam wszelkich starań, aby jak najlepiej przekazać swoją wiedzę. Jeśli chcesz się przekonać, że język japoński wcale nie jest taki straszny, jak go malują - serdecznie zapraszam na zajęcia!

こんにちは!イザです。2019年にトルンのニコラウス・コペルニクス大学を卒業しました。2016年に日本に来て、一年ぐらい箱根の旅館で働いていました。あの時、日本語を磨いたり沖縄と本州を旅行したり日本の文化や歴史などに関する知識を深めたりしました。子供の頃からずっと外国語に興味をもっています。授業の時いつも自分の知識をわかりやすく伝えるように一生懸命に頑張っています。一緒に勉強しましょう!

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]